НОВОСТЬ

Забудовник «Подол Град Вінтаж» залякує інвестора школи «Базис»

Протягом майже трьох років школа «Базис» функціонує в орендованому приміщенні, маючи при цьому власну будівлю. Доступ до неї унеможливлює незаконна забудова поруч. Вже довгий час ми ведемо боротьбу за приміщення школи (за адресою вул. Кожум’яцька, 12-Б) з забудовниками Києва – «Подол Град Вінтаж» та її власником Сергієм Кучером.
Вчора до квартири інвестора школи Андрія Дудника приїхали представники правоохоронних органів, випиляли вхідні двері, влаштували обшук із вилученням деяких особистих речей і вручили підозру. Його звинувачують у погрозах забудовнику та вимаганні коштів. Це абсурдні звинувачення, які мають на меті залякати Андрія Дудника та змусити його відмовитися від подальшої боротьби за школу.
Влітку 2020 року ми виграли суд у «Подол Град Вінтаж» та маємо законні підстави для продовження будівництва нашого приміщення. Проте опонентам байдужі рішення суду, тому вони застосовують силові методи.
Закликаємо всіх небайдужих киян допомогти нам донести цю інформацію до органів влади!
В умовах нестачі місць у школах Києва влада має бути зацікавлена у великому потужному навчальному закладі на Подолі, а не в черговому «будинку-монстрі». Цей інцидент жодним чином не зачіпає навчального процесу у школі, заняття тривають у звичному режимі. Закон та справедливість – на нашому боці!